MEZAR YAPIMI

HİZMETLER

Mezar İşleri

MEZAR YAPIMI


Hizmet : Mezar İşleri

Hizmet Açıklama

Keşke aramızdan hiç ayrılmasalardı; keşke onlarla birlikte olduğumuz o günleri yeniden yaşayabilseydik. Ama tüm canlılar gibi insanoğlu için de en kaçınılmaz gerçeklerden biride ölümdür. Her ne kadar yaşamak istemesek de ölümü, yakıştıramasak da sevdiklerimize, her zaman en gecinden olmasını temenni etsek de kaçınılmaz sondur. 

Erken yada geç sevdiklerimiz bir-bir aramızdan ayrılmaktalar. Bizler; Onlara hayatta iken gösterdiğimiz sevgiyi saygıyı bağlılığı ölümlerinden sonra da göstermek için elimizden geleni yaparız. Onlara verebileceğimiz en güzel hediye dualarımız ve saygımızdır. Ve bu sevgiyi saygıyı bağlılığı onların hatıralarına ve kabirlerine sahip çıkarak göstermekteyiz. 

Yakınlarımızın kabirlerini ziyaret için mezarlıklara gittiğimizde çoğunlukla hoş olmayan görüntülerle karşılaşmaktayız. Mezarlıklar müdürlüğünün aralıksız çalışmalarına karşın ortaya çıkan bu olumsuz olayların önüne geçilememektedir. Ekonomik ve sosyal nedenlerle bozulan toplum yapısının olumsuz etkilerini mezarlıklarımızda da görmekteyiz. 

Hayatta iken üzerlerine titrediğimiz yakınlarımıza vefamızı göstermek için mezarlarına da en iyi şekilde bakmanın hepimizin görevi olduğunu düşünüyoruz. 

Bizler Kabristan.net olarak yakınlarının mezarlarını yaptırmak, periyodik bakımını, düzenlenmesi ve çiçeklendirilmesini isteyen dostlarımızın yükünü hafifletmek için bu görevi üstlendik. Kabirlerinizin istediğiniz özellik ve modelde yapımı, hasarlı olanların onarımı ve yenilenmesi, periyodik olarak bakımı, çiçeklendirilmesi, eskiyen mermerlerin beyazlatılması konusunda hizmet vermekteyiz. 

Yakınlarının mezarları ile iş zaman yoğunluğu, sağlık sorunları veya farklı nedenlerle sürekli ilgilenemeyen veya farklı şehir veya ülkelerde yaşayan müşterilerimiz, sitemiz aracılığı ile yapım ve bakım hizmetlerini periyodik olarak çekilen dijital fotoğraflarla kendilerine ayrılan özel sayfalardan takip etme imkanına sahiplerdir.Bizler, Sizlerden uzak ama gönülleri sizinle olan sevdiklerinize hizmet etmek için buradayız....